Warning: The magic method View::__wakeup() must have public visibility in /home/denesis/public_html/sekret-mlodosci.pl/application/models/View.php on line 49
Zabiegi nawilżające - Gabinet kosmetyczny Białystok

Zabiegi

Nawilżenie skóry twarzy w salonie kosmetycznym – dlaczego warto?


Na zdrowy wygląd skóry wpływa szereg czynników, w tym ważne jest jej nawilżenie. Przy suchej skórze zmarszczki i niedoskonałości są bardziej widoczne, a składniki aktywne kosmetyków mają większy problem, by wniknąć w głąb skóry. O nawilżenie skóry można dbać w zaciszu własnego domu, ale zdarza się, że jest to niewystarczające. Wtedy też warto postawić na profesjonalne zabiegi kosmetyczne.

Przyczyny kłopotów z suchą skórą mogą być różne. Część osób ten typ cery dziedziczy, inne mają kłopoty na skutek zachodzących w organizmie zmian hormonalnych. Jednak najczęściej jest to konsekwencją złych nawyków pielęgnacyjnych. I czasem zupełnie nieświadomie doprowadza się do przesuszania. Jeśli obserwujesz pogorszenie kondycji skóry, cienki i łuszczący się naskórek, rumieńce, odwiedź kosmetyczkę w Białymstoku i weź pod uwagę nawilżające zabiegi na twarz. Szybko zauważysz różnicę!

Nawilżanie w domu to podstawa

W przypadku kiedy Twoja skóra zaczyna być napięta, zmarszczki są bardziej widoczne, być może pojawia się wspomniane łuszczenie, jest to znak, że trzeba zadbać o jej nawilżenie. Jeszcze zanim zapiszesz się do kosmetyczki, przyjrzyj się swoim codziennym nawykom, być może jest coś, co wystarczy zmienić, by stan cery nieco się poprawił. A co pogarsza kondycję skóry? Szkodliwe jest używanie kosmetyków z silnymi środkami myjącymi i alkoholem, brak kremu nawilżającego. Tak samo opalanie na słońcu i w solarium, albo ogrzewanie. To narusza płaszcz lipidowy, a ilość znajdującej się w skórze wody spada i jest ona skłonna do przesuszania. Zadbaj więc o łagodne oczyszczanie i dobry krem na twarz. Oprócz tego nie zapominaj o maseczkach nawilżających i piciu większej ilości wody.

Zabiegi w gabinecie kosmetycznym

Zabiegów, które poprawią poziom nawilżenia skóry, jest sporo. Idąc do salonu kosmetycznego, niekoniecznie będziesz w stanie samodzielnie określić, który z nich jest dla Ciebie odpowiedni. Wystarczy jednak, że zdasz się na wiedzę specjalistki. Kosmetyczka zaproponuje takie usługi, jakie w pełni będą służyć kondycji cery. Dobrą propozycją może być na przykład serum nawilżające, infuzja tlenowa, sonoforeza, czy mezoterapia bezigłowa. Kiedy już cera uzyska optymalny poziom nawilżenia, dobrą propozycją będzie regeneracja skóry. Tę również warto wykonać poprzez specjalistyczne zabiegi.

Nawilżenie skóry twarzy  zabiegi - kosmetyczka Białystok

Kosmetyki profesjonalne

Yonelle Medesthetic Norel Dr. Wilsz Oliweway Baltic Collagen Skin Expert Professional Genyal CAVYTA US DoublyX ESTHLAB A2 KOSMETHOD LaserY MEZO PHARMA OASI REJUVE

Poznaj nasz sekret urody

Serdecznie zapraszamy na konsultacje i zabiegi kosmetyczne Klientów z Białegostoku i okolic.

Umów się na wizytę - kosmetyczka Białystok