Warning: The magic method View::__wakeup() must have public visibility in /home/denesis/public_html/sekret-mlodosci.pl/application/models/View.php on line 49
Pielęgnacja podstawowa - Sekret Młodości Białystok (Białystok)

Pielęgnacja podstawowa

Nawilżanie jako podstawa pielęgnacji przeciwzmarszczkowej


Kłopoty z suchą skórą pogłębiają się z wiekiem. Wraz ze zmianami hormonalnymi zmniejsza się wyraźnie ilość wydzielanego przez skórę łoju.

Skóra sama przestała już produkować ceramidy, czyli tzw. cement międzykomórkowy, mniej jest w niej także wiążącego wodę kolagenu. A gdy wymienionych substancji brakuje - starzejemy się w tempie przyspieszonym.

O taką cerę należy dbać szczególnie starannie. Sekret Młodości to miejsce gdzie naszą szcególną troską jest nawilżanie skóry, jako podstawa pielęgnacji przeciwstarzeniowej.

Odpowiednie przygotowanie skóry na działanie naturalnych składników jest równie ważne. W naszym gabinecie polecamy pielęgnację opartą na naturalnych składnikach kosmetyków, bo wierzymy, że tylko taka terapia jest skuteczna i bezpieczna.

U nas znajdą Państwo ukojenie dla swojej skóry, bo kosmetyki których używamy są naturalne, a ich skład to najcenniejsze skarby natury w trosce o zdrową i piękną skórę.

Kosmetyki profesjonalne

Yonelle Medesthetic Norel Dr. Wilsz Oliweway Baltic Collagen Skin Expert Professional Genyal CAVYTA US DoublyX ESTHLAB A2 KOSMETHOD LaserY MEZO PHARMA OASI REJUVE

Poznaj nasz sekret urody

Serdecznie zapraszamy na konsultacje i zabiegi kosmetyczne Klientów z Białegostoku i okolic.

Umów się na wizytę - kosmetyczka Białystok