Warning: The magic method View::__wakeup() must have public visibility in /home/denesis/public_html/sekret-mlodosci.pl/application/models/View.php on line 49
Masaż próżniowy - Kosmetyczka Białystok

Zabiegi

Masaż próżniowy – redukcja cellulitu i relaks w jednym!


Cellulit i nadmiar tkanki tłuszczowej są przyczyną wielu kompleksów. Pozbyć się ich jest trudno, a to wpływa nie tylko na sam wygląd, ale również samopoczucie i samoocenę. A gdyby można było pozbyć się tego problemu, a jednocześnie zrelaksować? Teraz jest to możliwe — pozwoli na to masaż próżniowy.

Z masażu próżniowego możesz skorzystać w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych. Znajdziesz go m.in. u nas w Białymstoku. Wykonuje się go przy pomocy specjalistycznej głowicy, która podobnie jak bańka chińska zasysa skórę. Masaż próżniowy może przybrać różne formy, ale najczęściej wykorzystuje się go w endermologii.

Masaż próżniowy – jak to działa?

Zacznijmy od tego, że zabieg nie tylko jest bezbolesny, ale większość osób odczuwa go jako przyjemny. Podczas masażu można odpocząć i odprężyć ciało, co dodatkowo może zachęcić do skorzystania z tej usługi. Po przyłożeniu głowicy do skóry tworzy się próżnia, a jednocześnie dochodzi do mechanicznego nacisku na ciało. Dzięki temu zabieg oddziałuje również na głębsze warstwy skóry, mięśnie i naczynia limfatyczne. Niektóre urządzenia mają dodatkowe rollery wpływające na jeszcze lepszą efektywność. Na wyraźne zmiany trzeba poczekać i zaleca się serię co najmniej kilku zabiegów.

Bezpieczny, ale czy dla każdego?

Zabieg z wykorzystaniem masażu próżniowego jest nieinwazyjny i bezpieczny dla organizmu. Jednocześnie są pewne przeciwwskazania do stosowania i chociaż nie ma ich zbyt wiele, to należy mieć to na uwadze. W pierwszej kolejności muszą wstrzymać się osoby zmagające się z chorobami układu krążenia i dermatologicznymi. Tak samo nie jest to zabieg dla kogoś, kto ma chore nerki i wątrobę. Trzeba pamiętać o tym, że przyspiesza się metabolizm tłuszczu.

Zabieg kosmetyczny czy zdrowotny?

Masaż próżniowy wiąże się z wieloma zaletami. Przede wszystkim jego stosowanie zaleca się wszystkim osobom mającym kłopot z cellulitem. Można go wykonać na różnych partiach ciała. Nie jest więc istotne, czy masz pomarańczową skórkę na udach, zwiotczałą skórę na brzuchu lub w innym miejscu. Skóra poddana zabiegowi będzie wyraźnie jędrniejsza i bardziej napięta. Nie można tego jednak utożsamiać z zabiegiem typowo odchudzającym. Pobudza co prawda tkankę tłuszczową do pracy, ale diety i aktywności fizycznej nie zastąpi.

Redukcja cellulitu to jedna z najbardziej cenionych korzyści płynących z masażu. Od razu można zauważyć lepsze ukrwienie skóry, poprawę elastyczności i jędrności. Istotne, że poprawia się również krążenie w głębiej ułożonych warstwach. Dotyczy to nie tylko naczyń krwionośnych, ale i limfatycznych. W efekcie usprawnia się eliminacja toksyn z organizmu i łatwiej pozbyć się złogów. Eliminacja toksyn i lepsze krążenie to coś, co istotne jest nie tylko ze względu na wygląd. Wpływa to również na zdrowie organizmu. Natomiast sam przebieg zabiegu i doznania w trakcie jego trwania pomagają zredukować stres, którego każdy ma w nadmiarze. Oznacza to, że jest to również dbałość o dobrostan psychiczny. Chcesz sprawdzić, jak to działa? Koniecznie umów się na wizytę!

Zabiegi wyszczuplające i masaż próżniowy Białystok Gabinet Kosmetyczny

Kosmetyki profesjonalne

Yonelle Medesthetic Norel Dr. Wilsz Oliweway Baltic Collagen Skin Expert Professional Genyal CAVYTA US DoublyX ESTHLAB A2 KOSMETHOD LaserY MEZO PHARMA OASI REJUVE

Poznaj nasz sekret urody

Serdecznie zapraszamy na konsultacje i zabiegi kosmetyczne Klientów z Białegostoku i okolic.

Umów się na wizytę - kosmetyczka Białystok