Warning: The magic method View::__wakeup() must have public visibility in /home/denesis/public_html/sekret-mlodosci.pl/application/models/View.php on line 49
Masaż próżniowy - Kosmetyczka Białystok

Zabiegi

Nano Airbrush – bezinwazyjny lifting twarzy


Wraz z wiekiem skóra traci swoją elastyczność i gęstość. Skutkiem tego jest jej wiotczenie, pojawianie się tzw. chomików, utrata owalu. Pomóc w walce z tymi oznakami starzenia się organizmu może lifting. Ten w tradycyjnej odsłonie zalicza się do zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej twarzy. Jednak jest dla niego bezinwazyjna alternatywa – Nano Airbrush.

Nano-lifting jest metodą bezpieczną, a afekty widać już podczas pierwszego zabiegu. W czym tkwi sekret tego rozwiązania?

Nano-Airbrush – o co tak naprawdę chodzi?

Przede wszystkim nano-lifting odbywa się bez udziału igieł bądź skalpela, co często jest przyczyną rezygnacji z tradycyjnego liftingu. Airbrush jest specjalnym urządzeniem, za pomocą którego wykonuje się bezinwazyjny lifting twarzy. Za pomocą nano-rozpylacza na skórę aplikuje się serum. Istotne jest to, że wchłania się ono aż 6 razy szybciej niż przy zwykłej aplikacji. Poprzez obecność rozpylacza serum zmienia się w nanomgiełkę, której cząsteczki mają średnicę mniejszą niż 0,5 mikrona. Dzieje się to w zaledwie 0,15 sekundy. Jest to możliwe dzięki poruszającemu się z prędkością 150 tys. obrotów na minutę silniczkowi. Nanomgiełka przenika do głębszych warstw skóry odpowiedzialnych za regenerację komórek.

Efekty zabiegu

Na wyniki nano-liftingu nie trzeba długo czekać i już po pierwszym zabiegu łatwo można zauważyć zmianę w kondycji skóry. Cechuje ją lepsze nawilżenie i elastyczność. Zabieg ten rozluźnia napięcie mięśniowe, spowalnia procesy starzenia komórek, redukuje widoczność zmarszczek, w tym mimicznych. Ponadto sprzyja usuwaniu wolnych rodników, przyspiesza regenerację skóry i wzmacnia jej strukturę od środka. Nano Airbrush pozwoli cieszyć się cerą wyraźnie odmłodzoną, ujędrnioną i wymodelowaną.

Zabieg dla każdego!

W zastosowanym serum nie ma konserwantów i parabenów, co czyni zabieg bezpiecznym. Postać nanomgiełki wiąże się z aplikacją z pominięciem bezpośredniego kontaktu ze skórą. Jest to bardzo istotne w przypadku osób posiadających cerę problematyczną, a taką jest na przykład cera naczynkowa lub trądzikowa. Często jest to przeciwwskazaniem do wykonania zabiegów w salonie kosmetycznym, tutaj nie trzeba się tego obawiać.

Lifting twarzy - kosmetyczka Białystok

Kosmetyki profesjonalne

Yonelle Medesthetic Norel Dr. Wilsz Oliweway Baltic Collagen Skin Expert Professional Genyal CAVYTA US DoublyX ESTHLAB A2 KOSMETHOD LaserY MEZO PHARMA OASI REJUVE

Poznaj nasz sekret urody

Serdecznie zapraszamy na konsultacje i zabiegi kosmetyczne Klientów z Białegostoku i okolic.

Umów się na wizytę - kosmetyczka Białystok