Warning: The magic method View::__wakeup() must have public visibility in /home/denesis/public_html/sekret-mlodosci.pl/application/models/View.php on line 49
Radiofrekwencja, fale radiowe - Kosmetyczka Białystok

Zabiegi

Radiofrekwencja – jak w kosmetologii wykorzystuje się fale radiowe?


Współczesna kosmetologia jest pod względem technologii bardzo daleka od tego, co stosowano jeszcze kilkanaście lat temu. Teraz spektakularne efekty można osiągnąć bez skalpela. Rewelacyjnymi rezultatami można się cieszyć na przykład po zabiegu wykorzystującym fale radiowe.

Fale radiowe są odpowiedzią na najważniejsze wymagania stawiane nowoczesnej kosmetologii. W nieinwazyjny sposób pozwalają m.in. na redukcję zmarszczek albo odmładzanie twarzy i szyi. Zapewniają bezinwazyjny lifting skóry i redukują cellulit. Na zabieg z zastosowaniem fal radiowych (RF) możesz zapisać się w naszym salonie kosmetycznym w Białymstoku.

Fale radiowe w kosmetyce

Same w sobie fale radiowe nie są niczym nowym, stosuje się je od dawna w telekomunikacji. Jednak znajdują też zastosowanie w innych dziedzinach, w tym w kosmetyce. Są w niej wykorzystywane głównie do modelowania sylwetki i poprawy kondycji skóry. Zabiegi na ciało i twarz z wykorzystaniem fal są bezbolesne, mimo że przenikają one przez skórę. Stosuje się fale mające częstotliwość do 0,7 MHz, które rozgrzewają tkanki i są jednocześnie dla nich całkowicie bezpieczne. Nie trzeba się więc obawiać poparzeń lub innych komplikacji.

Kiedy warto wziąć pod uwagę zabieg z użyciem fal radiowych?

Podczas zabiegu fale radiowe oddziałują na komórki i tkanki znajdujące się głębiej. Pobudzają je do pracy, a tym samym poprawia się metabolizm, szybsza jest produkcja kolagenu i elastyny. Pobudzają skórę do odnowy i regeneracji. Stosując je na ciało, widoczna będzie redukcja cellulitu. Z kolei zabiegi na twarz pozwalają na podniesienie owalu twarzy, poprawę sprężystości skóry, czy redukcję zmarszczek w okolicach oczu. Poprawia się też sam koloryt skóry.

Zabieg z wykorzystaniem fal radiowych weź koniecznie pod uwagę, kiedy obserwujesz, że skóra na twarzy, brzuchu, ramionach staje się wiotka. Fale radiowe nie tylko pozwalają spowolnić takie symptomy procesu starzenia, ale pomogą cofnąć obecny stan. To samo dotyczy obrzęków pod oczami i zmarszczek. Zabezpieczysz się przed kolejnymi zmarszczkami i spłycą się te, które już zdążyły się pojawić.

Przeciwwskazania i skutki uboczne

Przy każdym zabiegu kosmetycznym mogą pojawić się jakieś przeciwwskazania. Ponieważ zabiegi na ciało i twarz, w których stosuje się fale radiowe, są bezpieczne i bezinwazyjne, w tym przypadku nie ma ich zbyt wiele. Na liście przeciwwskazań znajdują się nowotwory, padaczka, choroby tarczycy, infekcje bakteryjne i wirusowe. Nie mogą też zdecydować się na niego osoby mające rozrusznik serca, aparat słuchowy bądź implanty w miejscu, które ma być poddanie oddziaływaniu fal. Kobiety ciężarne i karmiące również powinny się wstrzymać.

A co ze skutkami ubocznymi? Dobra kosmetyczka upewnia się zawsze, czy nie ma żadnych przeciwwskazań do zabiegu. Jeżeli takowe nie występują, nie trzeba obawiać się nieprzyjemnych symptomów. Zdarza się, że osoby mające cerę wrażliwą mają zaczerwienienie i podrażnienie. Jednak znika ono w ciągu doby od zabiegu. Sam zabieg jest nie tylko bezbolesny, ale bardzo przyjemny i relaksujący. Czuje się przyjemne ciepło rozchodzące się w partii ciała poddawanej działaniu fal.

Radiofrekwecja - fale radiowe - kosmetyczka Białystok

Kosmetyki profesjonalne

Yonelle Medesthetic Norel Dr. Wilsz Oliweway Baltic Collagen Skin Expert Professional Genyal CAVYTA US DoublyX ESTHLAB A2 KOSMETHOD LaserY MEZO PHARMA OASI REJUVE

Poznaj nasz sekret urody

Serdecznie zapraszamy na konsultacje i zabiegi kosmetyczne Klientów z Białegostoku i okolic.

Umów się na wizytę - kosmetyczka Białystok