Warning: The magic method View::__wakeup() must have public visibility in /home/denesis/public_html/sekret-mlodosci.pl/application/models/View.php on line 49
Mezoterapia - Kosmetyczka Białystok

Zabiegi

Mezoterapia – regeneracja skóry i redukcja zmarszczek


Jednym z zabiegów kosmetycznych, jakie niezmiennie od lat cieszą się powodzeniem, jest mezoterapia. Regeneracja skóry, redukcja zmarszczek i podniesienie owalu twarzy to tylko kilka z jej zalet. Co musisz wiedzieć, zanim się na nią zdecydujesz?

Na przestrzeni ostatnich lat popularność zabiegów z zakresu medycyny estetycznej nieustannie rośnie. Młoda, świeża i promienna skóra to coś, czym każdy chciałby cieszyć się jak najdłużej, a mezoterapia w tym pomoże. Skorzystać z niej może właściwie każda osoba dorosła, choć w praktyce wykonuje się ją po 25. roku życia, kiedy zaczynają być widoczne pierwsze oznaki starzenia skóry.

Efekty mezoterapii

Jeżeli zastanawiasz się, jakie zabiegi odmładzające na twarz wiążą się z wysoką skutecznością, to mezoterapia jest dla Ciebie. Wśród najważniejszych celów jej wykonania jest poprawa nawilżenia skóry, dbałość o jej lepsze odżywienie i ujędrnienie. Możesz spodziewać się szybkiej regeneracji skóry, podniesienia owalu twarzy i redukcji zmarszczek. Do skóry trafia mnóstwo składników odżywczych wpływających na ukrwienie i poprawę elastyczności. Taki zabieg nie tylko zmniejszy widoczność obecnych już zmarszczek, ale będzie zapobiegać powstawaniu kolejnych. Oprócz tego wpłynie na koloryt skóry. Cera będzie promienna, bez przebarwień, cieni pod oczami i zasinień. Niektóre osoby postrzegają mezoterapię jako sposób na szybką poprawę wyglądu przed ważnym wydarzeniem.

Jak wygląda sam zabieg?

W trakcie mezoterapii wykonuje się dużą ilość mikronakłuć. Cieniutka igła mająca 2-3 mm wykonuje nakłucie co 5-10 mm. Jednocześnie w do głębiej położonych komórek skóry trafia preparat odżywczy. Znajduje się w nim kwas hialuronowy i witaminy. To właśnie dzięki takiemu koktajlowi ma się do czynienia z tak intensywną regeneracją i nawilżeniem. Zabieg jest bezinwazyjny, ale nadal są osoby, które mają pewne wątpliwości związane m.in. z bólem, jaki może się wtedy pojawić. Nie trzeba się tego jednak obawiać, bo przed przystąpieniem do mezoterapii kosmetyczka pokrywa skórę specjalną znieczulającą maścią. W sytuacji, kiedy ktoś chce cieszyć się podobnymi efektami, a mimo zapewnień obawia się, że ból wystąpi, można wziąć pod uwagę alternatywę – mezoterapię bezigłową, ale ją trzeba powtarzać częściej.

Regeneracja skóry, redukcja zmarszczek i blizn – kiedy widać efekty mezoterapii?

Można powiedzieć, że mezoterapia działa w sposób dwuetapowy. Najważniejsze są składniki aktywne, które do komórek wprowadza kosmetyczka. Jednak ponadto znaczenie ma samo nakłuwanie skóry. Takie mikronakłucia mobilizują organizm do naprawy i odbudowy skóry. Tym samym szybciej się ona regeneruje, stając się przy tym sprężysta. Z reguły rezultaty widać już po pierwszej wizycie w salonie kosmetycznym, ale w dużej mierze zależy to od rodzaju skóry i organizmu osoby poddanej zabiegowi. Jeżeli chcesz się przekonać, jak bardzo mezoterapia ma korzystny wpływ na skórę, już dzisiaj możesz umówić się na wizytę w naszym gabinecie w Białymstoku.

Nawilżenie skóry twarzy - kosmetyczka Białystok

Kosmetyki profesjonalne

Yonelle Medesthetic Norel Dr. Wilsz Oliweway Baltic Collagen Skin Expert Professional Genyal CAVYTA US DoublyX ESTHLAB A2 KOSMETHOD LaserY MEZO PHARMA OASI REJUVE

Poznaj nasz sekret urody

Serdecznie zapraszamy na konsultacje i zabiegi kosmetyczne Klientów z Białegostoku i okolic.

Umów się na wizytę - kosmetyczka Białystok